להקמת חנות באינטרנט לחץ כאן סל הקניות

מזרני ירושלים רהיטי אפיריון

חיפוש באתר חפש בקניון Yalla
רשת מזרני ירושלים רהיטי אפיריון
רחוב פייר קניג 37 ירושלים
טל:02-6783457 פקס:02-6790753
סניף מרכז העיר-שלומציון המלכה ירושלים
סניף גבעת שאול-כנפי נשרים 7 ירושלים
סניף בית שמש -יגאל אלון 22
סניף אינטרנט MITA.CO.IL
שעות פתיחה א-ה
0900-1900

שתף את מזרני ירושלים רהיטי אפיריון עם חבריך:
 

מדריך לקניית מזרן

מדריך לקניית מזרנים מאת:מזרני ירושלים

כל מה שצריך לדעת לפני קניית מזרנים - ישנו מגוון רחב של מזרנים ולאנשים שונים מתאימים מזרנים שונים. חשוב לשעת כי לאיכות מזרן יש חשיבות מכרעת בבריאות הגוף. הסיטואציה הבאה בוודאי מוכרת לכם: התעוררתם משינה עמוקה עם כאבי גב, שרירים תפוסים, רגל רדומה ועורף מתוח. הסיבה לכך היא ככל הנראה שינה ממושכת על גבי מזרן שאינו מתאים לכם. מחקרים בתחום הנדסת השינה מראים שלסוג המזרן ואיכותו חשיבות מכרעת בבריאות הגוף וטיב השינה. בשנים האחרונות הקדמה הטכנולוגית מאפשרת ייצור של פתרונות שינה חדשניים, כשהמזרנים הינם השחקנים המרכזיים בשוק. כיום ניתן למצוא מזרנים בהתאמה אישית, עשויים חומרים אלסטיים כמו לטקס וויסקו ג'ל אלסטי, שמשפיעים באופן נקודתי על אזורים בגוף, מפזרים לחצים ותורמים לאיזון הכללי. מזרנים משוכללים אף מתוכננים כך שהמשתמש מסוגל לשלוט בדרגת הקושי שלהם, לכוון את המזרן לתנוחה מועדפת, להפעיל מנגנוני עיסוי ולבצע שינוי טמפרטורה במזרנים המצוידים בבקרת אקלים.

מבחן שימוש:
בבואכם לרכוש מזרן, כדאי שקודם כל תדעו על איזה בסיס מיטה אתם מניחים את המזרן, אלא אם כן מדובר במזרנים העומדים בפני עצמם או במזרנים שמגיעים בילט אין על גבי בסיס המיטה. בכל מקרה, כדאי לבוא מצוידים במידות של הבסיס, מידות של חדר ינה ונכונות לנסות באופן אישי השתרעות על מזרנים שונים, כיוון שבקניית מזרן אין תחליף לתחושה האישית.
המזרן הנבחר צריך להיות נוח לכם, כך שתוכלו לבלות עליו שעות רבות ובכיף, וכמובן שיש לנסותו בתנוחת השינה הרגילה ובצורת השכיבה הטבעית לכם ביותר. כיצד תדעו מהי דרגת הקושי הרצויה לכם של המזרן?מזרן רך מדי תחושו שאתם שוקעים פנימה בעוד שבמזרן קשה מדי לא תוכלו לשקע היטב את האגן וחגורת הכתפיים, ולכן הגוף שלכם עלול לחוש קשיחות יתר. דרגת הקושי המתאימה היא זו בה עמוד השדרה נשאר ישר גם בתנוחה על הצד והגוף שוקע למחצה, ואין תחושה של ריפיון או קשיחות יתר. נבחרת המזרנים:
אין מזרן מנצח, לכל אחד מתאים מזרן מסוג אחר. אבל לפני שרכשתם את המפנק האולטימטיבי, כדאי שתבדקו מה יש לשוק המזרנים להציע עבורכם. וזכרו, על בריאות לא מתפשרים אף פעם. מזרן קפיצים:
מזרנים פופולאריים במיוחד, שמורכבים מריפוד וקפיצים ונחשבים לגלגל הצלה אורטופדי בזכות הגמישות שלהם. איכות מזרן הקפיצים נקבעת לפי סוג הקפיצים, הקוטר שלהם, המרחק ביניהם ושכבות הריפוד שמעליהם. קיימים שני סוגים: קפיצים מחוברים (משולבים) וקפיצים מבודדים. מזרני הקפיצים מסוגלים להכיל במזרן אחד מעל אלף קפיצים, וכמובן שככל שיש יותר קפיצים, רמת הגמישות של המזרן עולה ויש גם יותר פיזור של משקל הגוף. חשבו על זה כך: פיזור הקפיצים כמו סיני ששוכב על מיטת מסמרים, ככל שיש יותר מסמרים יש לו פחות פציעות בגוף. וככל שיש יותר קפיצים, יש יותר נקודות לשחרור הלחץ בגוף. מזרן של קפיצים מבודדים הוא מזרן שבו כל קפיץ נארז בכיס נפרד וכך בעצם מתאפשרת תנועה של כל קפיץ בלי השפעה על יתר הקפיצים. כל קפיץ מגיב רק למשקל שמופעל עליו. מזרן זה מצויין למי שבחר לעצמו בן זוג שנוהג להתהפך ולהסתובב הרבה פעמים בלילה, ועל גבי מזרן מסוג זה, תנועותיו לא יורגשו בצד של בן הזוג הישן. מזרנים בעלי קפיצים משולבים אף הם מצויינים ומחזיקים מעמד זמן רב ויוצרים מיקשה אחידה של קפיצים, כך שהיתרון שלהם הוא חלוקה נכונה של משקל הגוף על גבי המזרן.


מזרני ספוג:
דרגת קושי נקבעת בהתאם לדחיסות הספוג וישנם סוגים ברמות צפיפות שונות. באופן כללי, יש ספוג לבן, ספוג כחול וספוג סגול, כשההבדל ביניהם טמון בקושי הספוג. הספוג הכחול הוא הקשיח בחבורה, הספוג הסגול הוא ספוג לריכוך המדמה תחושת לטקס אך הוא אינו לטקס. כמו כן, ניתן להוסיף למזרן ספוגים דימוי תבנית ביצים לפיזור הלחצים אותם ניתן לקנות בשכבות נפרדות. כך שאם קניתם מזרן ניתן להתאים לו בקלות שכבת ריכוך. מזרני לטקס:
הלטקס הוא חומר טבעי מוקצף ואלסטי שמקורו בעצי גומי, הוא אנטי בקטריאלי ועמיד בפני קרדית אבק.
מזרן לטקס הוא 100% לטקס בלבד. כלומר, יש מזרני לטקס מלאים ויש מזרני לטקס בשילוב גומי אוויר. ככל שיש יותר גומי אוויר במזרון כך הוא יותר קשיח, ואילו הלטקס הוא חומר מרכך. הלטקס מתאים עצמו לצורת הגוף ומשתלב נפלא במיטות מתכווננות. ישנם סוגים רבים של לטקס והם נבדלים זה מזה על פי משקלם הסגולי והרכבם. כדאי לדעת שלטקס משובח הוא זה שמשקלו הסגולי הינו 65 ק"ג ל1 מ"ק. מזרני הלטקס יקרים יחסית, אך שווים את ההשקעה לאורך זמן. מזרוני ויסקו:
וויסקו ג'ל הוא חומר אלסטי ששורשיו נעוצים בפיתוח חדשני של נאסא עבור תוכנית החלל של ארה"ב. במזרן ששומר על קשיחות בטמפרטורת החדר, אבל מתרכך פלאים בהשפעת חום הגוף ולכן מתאים לתנוחת השכיבה הנבחרת ותומך בכל נקודה בגוף. טמפרטורת הגוף משפיעה על הויסקו ג'ל ועל ידי התאמת צורת המזרן לגוף הוא מפזר את הלחץ בצורה שווה וכך מונע הצטברות של לחץ. מזרני הויסקו מתאימים במיוחד למיטות מתכווננות והינם יקרים יחסית. גם במזרוני ויסקו ניתן למצוא 100% ויסקו ושילובים של החומר עם קפיצים או עם גומי אוויר. פוליאוריטן מוקצף:
חומר מוקצף ואלסטי בולם זעזועים מצויין, עמיד לאורך זמן ונעים מאוד במגע עם הגוף. ההגנה האולטימטיבית:

בדי המזרן:
העטיפה של המזרון חשובה מאוד במגע עם הגוף, שמירה על המזרן ומראהו החזותי. בדים טבעיים הם הטובים ביותר, שכן הם מונעים הזעה ואנטי אלרגיים, לרוב מגיעים בגרסא שנמתחת היטב על פני המזרן. חשוב לכסות את המזרן תמיד כדי למנוע בלאי.


מידות:
חשוב שתחושו נח על המזרן בתנוחות שונות כולל מתיחת ידיים ורגליים ולכן כדאי להצטייד במידה ארוכה בלפחות ב-15 סנטימטר מהגובה שלכם, כשהמידות הסטנדרטיות הן לרוב 140X190, מידות המבטיחות השתרעות נינוחה. מידת מיטה וחצי היא רוחב 120 ס"מ על אורך של 190 או 200 ס"מ. שמירה על המזרן:
כדאי לתחזק היטב את המזרן, לשמור על ניקיון ומדי שלושה חודשים להחליף צד במזרון ולסובב אותו ב-180 מעלות היות ומרבית מזרניםטובים וגמישים משני צדדיהם. כשהמזרן מאבד גמישות, נוצרים בו שקעים או הקפיצים נשחקים יש להחליפו בדגם חדש של מזרן אורטופדי. רכישת מזרן איכותי היא חלק בלתי נפרד מהדאגה לגוף שלכם ולכן כדאי להשקיע זמן וכסף ולבחור את המזרן המתאים ביותר. עליכם לדעת כי מזרנים איכותיים צריכים להחזיק מעמד עד עשר שנים ולרוב המזרנים האיכותיים נלווית תעודת אחריות למספר שנים. כמו כן, חשוב לבקש מהחנות תקופת ניסיון עם המזרן למשך חודש ימים. בעלי החנות יבקשו מכם בקשה סבירה לחלוטין שלא תפגע כלל בטיב השינה שלכם: להשאיר את המזרן בניילון במשך כל תקופת הניסיון. כעת לאחר שקראתם מדריך זה אתם מוזמנים להיכנס לקטגוריית מזרנים באתר זה כדי לסקור את המזרנים הבולטים בשוק, להתרשם מהדגמים השונים, לקרוא פרטים נוספים על מזרנים ולבחור את המזרן המתאים לכם ביותר.

  לא נמצאו תוצאות

 
אפשרות התשלום בחנות:
תשלום טלפוני
לאחר ההזמנה נציגנו יצור איתך קשר טלפוני לקבלת פרטי התשלום

חנות וירטואלית זו הוקמה באמצעות מערכת   חנות וירטואלית הקמה וקידום חנויות באינטרנט
המידע המופיע באתר הוזן והוכנס על ידי החנויות עצמן והינו באחריותן בלבד

להקמת חנות וירטואלית עצמאית מתקדמת לחץ כאן
לפתיחת חנות וירטואלית חינם לחץ כאן